דבר המנהל/ת


משולחן המנהל

בשבועות הקרובים נקרא בתורה את פרשיות המשכן. בניית המשכן וכליו כללה פרטים רבים ומדוקדקים וכך גם העבודה היומיומית שהתרחשה בו הורכבה מציווים רבים ומפורטים. במשכן הייתה הקפדה יתרה על קיום כל הציוויים עד לפרט האחרון, כולל דיוק במחשבות שליוו את האדם בעת שהביא קרבן לה'. המשכן ובהמשך המקדש שימשו למקום המרכזי בו השרה ה' שכינתו בעולם. גילוי השכינה הנפלא שהאיר את העולם, התקיים רק מתוך שלמות של מכלול פרטים וכללים שאפשרו את הופעתו. מה שהתגלה באומה כולה במקום המקדש, התגלה גם בליבו של כל אדם מישראל- "ועשו לי מקדש ושכנתי בתוכם" כמו במקדש כך באדם כדי שהשכינה תופיע יש חובה ליצור מסגרת ראויה של הקפדה על דרך הארץ והמצוות שהתורה מכוונת אליהם והכל מתוך שמחה- "אין שכינה שורה אלא מתוך שמחה"

משפחת רבי עקיבא יקרה

ימי אדר וחג פורים בפתח ואותה שמחה שמלווה כל השנה את העשייה החינוכית שלנו, עולה קומה ומופיע בעוצמות דרך תוכנית גדושה של אירועים חינוכיים חברתיים מלאי תוכן וחוויה.

אותה אוירה חיובית וייחודית שמאפיינת את בית החינוך שלנו מוצאת את מקומה ונבנית רק מתוך הקפדה על המסגרת הנעימה והמכבדת, על כללי ההתנהגות ועל הרגלי הלמידה שמאפשרים לכל באי בית הספר לצמוח בגדול באופן המיוחד להם.

בחודש הקודם חווינו ב"ה תהליך חינוכי יוצא מן הכלל, כשצוות בית הספר יחד עם התלמידים, בנו והפעילו יריד גנים מרשים ומלא אושר של יצירה ועושר של ידע. הקליפ שיצרנו במשותף הפיץ את הטוב הזה אל הקהילה כולה ואף מחוצה לה.

כולנו תפילה שנזכה להמשיך לגדול בשמחה וימי פורים הבאים עלינו לטובה, יצרו חיבורים נוספים של ערבות הדדית בעם ישראל כולו.

תודה לכל הצוות המדהים של רבי עקיבא שמוביל עם המון אנרגיות טובות, למיכל הרכזת החברתית ולצוות החברתי שאיתה- המורה סמדר, בנות השירות היקרות, מועצת התלמידים וכלל תלמידי רבי עקיבא ששותפים.

תודה לכם ההורים על פירגון

וסיוע מלא בכל מה שנדרש.

         חג שמח ארז קהלני

          מנהל בית הספר


תוצאת תמונה עבור פרחים